Aktuality

Od 1.3.2019 rozšiřujeme možnosti rychlé diagnostiky v naší ordinaci:
COLIBRI ® nový profesionální testovací systém. Během 10 minut otestujeme naše pacienty na

ROTAVIRY
ADENOVIRY
RSViry
HELICOBACTER PYLORI
StreptokokyA

Vyšetření Vašeho miminka bez stresu/ tj bez nutnosti odběru krve /od 1.9. nově v ordinaci přístroj na měření bilirubinu.  
Bilirubin metr MBJ20
určený pro novorozence s diagnosou novorozenecké žloutenky vyšetření je hrazeno z Vašeho zdravotního pojištění

Upozornění:  
Služba lékař na telefonu mimo ordinační hodiny je určena pouze pro pacienty registrované  v naší ordinaci.  

Doporučení:
Vzhledem k epidemiologické situaci - zvýšený výskyt  onemocnění spalničkami  v regionu hlavního města Prahy doporučujeme omezit pobyt v místech větší koncentrace lidí/zejména dětí/nákupní centra, dětské herny, čekárny lékařů  etc.
Při podezření na onemocnění spalničkami  nás prosím kontaktujte nejdříve po telefonu - recepce 720342842 !
Očkovací látky máme dostatek , lze se objednat .

Očkování proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím

Vzhledem k epidemiologické situaci na území hlavního města Prahy a v  Sředočeském kraji upozorňujeme rodiče na vhodnost očkování  dětí !!! 
Děti se očkují od 15 měsíců věku  jednou dávkou a přeočkování je v 5 letech dítěte. Očkovací látka je pro Vás k dispozici v ordinaci .Předem se objednejte na telefonním čísle 720 342 842. Děti, které jsou doposud neočkovány a dosáhli věku 15 měsíců objednáváme prioritně tj bez čekací doby.

NOVĚ RECEPCE na pracovišti OPATOVSKÁ

Pro usnadnění komunikace s rodiči našich pacientů jsme otevřeli nově recepci. Prosím využívejte k objednání, informacím, administrativě/potvrzení, recepty. Od 1.10 bude otevřena mezi 8,00-18.00 pondělí až čtvrtek, v pátek od 8.00-12.00.

UPOZORNĚNÍ

V době, kdy lékařky ordinují - vyšetřují pacienty - nemohou přijímat hovory. Telefony vyřizuje recepce, informace pokud je to možné podává sestra, která provádí triage požadavků a stanoví priority konzultací, pokud je třeba hovor s lékařem vezme si na Vás kontakt a lékařky Vám zavolají.

 

Nadstandartní očkovací látka PEDIACEL - dorazila od distributora, k doptání u sestřiček !

Očkovací látky BOOSTRIX - POLIO , ENGERIC , TWINRIX a IMOVAX momentálně nedostupné

 

Čekárny se uzamykají 30 minut před skončením ordinační doby.Omlouváme se, ale pokud přijdete později nebudete vpuštěni dovnitř. Musíme respektovat pracovní dobu našich zaměstnanců.